FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Oto lista najczęściej pojawiających się w rozmowach z przyszłymi małżonkami pytań odnoście muzyki na wesele, doboru piosenek welnych oraz zabaw oczepinowych, roli zespołu muzycznego oraz wodzireja. I oczywiście Disco Polo

  1. Czy możemy zrobić wesele bez Disco Polo? Możecie. To Wasze wesele. Ale czy Wasi goście będą się lepiej bawić przy mocnych rockowych brzmieniach, albo przy hip hopie? Sami znacie ich najlepiej. Na większoci wesel jednak zazwyczaj najlepiej się sprawdzają dobrze wszystkim znane piosenki biesiadne i weselne. W tym także najnowsze letnie hity oraz największe przeboju z nurty Disco Polo.

  2. Czy zabawy oczepinowe muszą być takie prymitywne? Oczywiście, że nie. I nie powinny. Dobrze dobrane i poprowadzone zabawy na oczepiny będą angażować i bawić nie tylko najbardziej nietrzeźwych gości. I nie muszą wcale polegać na wykonywaniu przez nich rytmicznych i jednoznacznie kojarzących się ruchów. Naprawdę. Wszystko zależy od doświadczenia, wyczucia oraz taktu wodzireja lub innej osoby która ma za zadanie poprowadzić takie zabawy.

  3. Jak głośna powinna być muzyka na weselu? Trzeba zawsze pamiętać o tym, że nie wszyscy goście będą chcieli non-stop tańczyć na parkiecie. Muzyka musi być dobrze słyszalna tam, gdzie jest to niezbędne, ale musimy pamiętać również o gościach, którzy chcą po prostu porozmawiać ze sobą w trakcie weselnego przyjęcia. Rozwiązanie, w którym parkiet taneczny jest w wydzielonym pomieszczeniu nie zawsze się sprawdza - może prowadzić do podziału gości na mniejsze grupki, zajmujące się sobą w izolacji. Lepiej po prostu ściszyć muzykę do takiego poziomu, w którym można swobodnie rozmawiać ze sobą przy stolikach lub stołach weselnych.

Warto wiedzieć

Portale i blogi ślubne

©2018 zespolspoko.pl - Split Template by One Page Love